Dietetyka

Konsultacje dietetyczne

Zapraszamy na konsultacje dietetyczne z naszym dietetykiem, który po przeprowadzeniu wywiadu opracuje indywidualną dietę opartą o zasady zdrowego odżywiania. Pod jego nadzorem będzie można zgubić zbędne kilogramy, a także porozmawiać o problemach związanych ze zmianą stylu odżywiania.

Konsultacje dietetyczne odbywają się w obu naszych lokalizacjach, codziennie w dni robocze. Dokładny termin jest ustalany indywidualnie.

Cena pierwszej konsultacji wynosi 70zł, każdej kolejnej – 30zł.

Na konsultacje wymagana jest wcześniejsza telefoniczna rezerwacja terminu (500 522 750).

Nowość!

Zapraszamy na konsultacje dietetyczne kobiety w ciąży oraz podczas laktacji. Pomożemy Paniom także podczas rozszerzania diety u niemowlaka. Wiemy, jak trudny jest to okres w życiu kobiety, dlatego z ogromną chęcią pomożemy w ramach odżywiania w tym ważnym momencie. W razie konieczności pomożemy w kontakcie z położną środowiskową.

Program ZDROWE ODCHUDZANIE – zmień siebie na zawsze!

Jeśli chcesz zdrowo schudnąć, uzyskać wymarzoną figurę oraz nauczyć się zasad zdrowego odżywiania, zgłoś się do nas. Pod czujnym okiem trenerów i dietetyka, masz szansę na spełnienie swojego postanowienia, a dzięki grupie wsparcia łatwiej Ci będzie utrzymać dietę i trenować.

Program ZDROWE ODCHUDZANIE – zmień siebie na zawsze został przygotowany w dwóch wariantach. Wszystko po to, aby każdy chętny mógł wybrać to, co jest dla niego najlepsze

Pakiet I:

Cena pakietu I wynosi 350zł.

Pakiet II (elastyczny):

Cena pakietu II ustalasz sobie sama wybierając opcje najlepsze dla siebie.

Dla wszystkich uczestników programu ZDROWE ODCHUDZANIE – zmień siebie na zawsze przygotowaliśmy promocyjną ofertę na masaże odchudzające i antycellulitowe: