Kadra

Agata

Absolwent AWF Katowice na kierunku Artystyczne Formy Aktywności Ruchowej. Ratownik WOPR, instruktor pływania, instruktor aqua aerobiku i fitnessu. Uczestniczka wielu konwencji i kursów z zakresu fitness.

Prowadzi zajęcia z aqua aerobiku oraz aerobik na sali. Gdy raz przyjdziesz na zajęcia do Agaty, to już żaden inny instruktor nie będzie dla Ciebie lepszy – oczywiście jeśli lubisz wycisk. Agata nawet największego leniucha potrafi zachęcić do ćwiczeń. Razem z resztą zespołu prowadzi naukę pływania.

Była zawodniczka sekcji pływackiej AZS Akademia Ekonomiczna Katowice. Ukończyła szkolenia w kierunku dietetyki oraz instruktora siłowni – trener personalny. Interesuje się sportami wodnymi a szczególnie żeglarstwem morskim.

Jola

Fizjoterapeuta, rehabilitant

Ratownik medyczny i WOPR. Absolwentka fizjoterapii, specjalizuje się w rehabilitacji dzieci i odnowie biologicznej. Absolwentka kursu kinesio tapingu, masażu Shantala i masażu dla ciężarnych.

Od najmłodszych lat interesuje się żeglarstwem. Aktywny działacz ZHP, prowadziła harcerską drużynę wodną w Chorzowie. Była zawodniczka pływania, specjalizowała się w stylu motylkowym.

W AQUATA prowadzi zajęcia z aqua aerobiku, aqua mama i aqua baby. Jedna z naszych najbardziej doświadczonych instruktorów.

Madzia

Dietetyk Magda

Absolwent Centrum Kursów i Szkoleń GWSH na kierunku Instruktor Rekreacji Ruchowej – Trener Personalny. W "Aquata" jest trenerem na siłowni.

Prowadzi z zajęcia z treningu obwodowego a także treningi indywidualne, aerobik oraz aqua aerobik. Ukończyła szkolenie w zakresie dietetyki oraz wykonuje zabiegi odchudzające cryo royal.

Interesuje się fitnessem, wycieczkami górskimi, pływaniem. Wytrwała i sumienna, dzięki czemu nasi klienci są wysoko zmotywowani do zrzucenia zbędnych kilogramów. Zawsze dąży do postawionego celu, nigdy nie obniża sobie poprzeczki.

Instruktor pływania, aqua aerobic

Anka

Absolwentka katowickiego AWF na kierunku Wychowanie Fizyczne. Nauczyciel z 6 letnim stażem, ratownik WOPR, płetwonurek, instruktor pływania oraz piłki ręcznej.

W naszym klubie głownie zajmuje się naukami pływania dla dzieci i dorosłych, prowadzi również aqua aerobik i zajęcia gimnastyczne dla najmłodszych. Wymagająca i konsekwentna jak każdy nauczyciel. Interesuje się fotografia a jej pasja są psy i ich szkolenie.

Kasia

Instruktor fitness, pływania

Absolwentka Wychowania Fizycznego na Katowickim AWFie oraz Oligofrenopedagogiki na Uniwersytecie Śląskim. Jest Ratownikiem WOPR, instruktorką pływania, fitnessu i snowboardu.

W "AQUATA" prowadzi naukę pływania dla dzieci i osób dorosłych oraz zajęcia z aqua aerobiku. Interesuje się podróżami, squashem oraz snowboardem.Jest sumienna pracowita, do każdego uczestnika zajęć podchodzi w sposób indywidualny. Potrafi zachęcić każdego malucha do pływania.

Trener pływania, fizjoterapeuta

Patryk

Absolwent odnowy biologicznej. Jego praktyka w tym zakresie sięga od pracy w gabinetach fizjoterapeutycznych aż do masażu pływaków Mistrzostwach Polski! Trener pływania klasy II, Ratownik WOPR, Płetwonurek.

Od najmłodszych lat związany z pływaniem. Czynny zawodnik zdobywający medale na imprezach krajowych - wie jak odnieść sukces i każdego zachęci do sportu. Aktualnie doskonali się w zakresie zajęć aqua aerobiku. W wolnym czasie wędkuje i ogląda filmy.

Trener pływania, aqua aerobik

Magda

Absolwentka AWF w Katowicach na kierunku WF, wieloletni trener pływania oraz Ratownik WOPR. W naszym klubie prowadzi nauki pływania, aqua aerobik oraz gimnastykę korekcyjną.

Jako ambitna perfekcjonistka nigdy nie odpuszcza swoim kursantom. Treningi u niej nigdy nie są nudne, a już na pewno nie należą do delikatnych.

Prywatnie zakochana w kotach i szybkich sportowych samochodach.

Józek

Instruktor pływania

Kreatywny i niezależny, lubiący wyzwania absolwent katowickiego AWF-u. Jego wszechstronne zainteresowania mają odbicie w prowadzeniu przez niego zajęć aqua aerobiku:) na pewno nie są nudne...

Dzięki doświadczeniu w animacjach dla dzieci, jest idealnym instruktorem pływania. Dzieci po prostu go uwielbiają. Prywatnie zakochany w górach, uwielbia rower i snowboard.

Marysia

Instruktor pływania, Ratownik WOPR

Ratownik WOPR oraz studentka Katowickiego AWF-u. Spokojnie i cierpliwie tłumaczy naszym kursantom wszelkie tajniki pływackie.

Prywatnie gra na gitarze i fortepianie. Pięknie śpiewa, więc jak zabraknie prądu, to nie musimy się martwić o tło muzyczne :) Uprawia kolarstwo oraz narciarstwo zjazdowe.

Instruktor pływania

Mateusz

Ratownik i instruktor pływania. Od dziecka trenuje pływanie a płuca zamienił na skrzela... Student katowickiego AWFu, pasjonat sportu.

Emil

Nasz idealny masażysta po dłuższej przerwie powrócił do nas, aby uszczęśliwiać kolejne osoby swym dotykiem. Nie możecie pozostać obojętni wobec niego - zapraszamy!

Saunamistrz, SPA

Paulina

Obsługa klienta nie ma przed nią tajemnic. Każdy kto odwiedza nasze saunarium&spa może liczyć na relaksujący pobyt, który zapewnia właśnie Paulina. U nas odkryła nową pasję – wykonywanie rytuałów saunowych – kto wie, może zostanie wziętą sauna mistrzynią? Trzymajcie kciuki!

Małgosia

Perfekcja w każdym calu – jak wykonuje masaż to wkłada w niego całe serce, jak wykonuje rytuał to… - musicie to po prostu zobaczyć, nie da się tego opisać słowami.

Mateusz

Członek zespołu masażystów w naszym klubie. Świetny fizjoterapeuta, pasjonat historii i kotów.

Paweł

instruktor pływania i aqua aerobiku

Ratownik wodny, instruktor pływania i aqua aerobiku. Absolwent katowickiego AWF-u. Żadna dyscyplina sportu nie kryje przed nim tajemnic. W czasie wolnym, rządzi na scenie – muzyka to jego druga miłość, z resztą widać to na załączonym obrazku ...

Dominika

Trener personalny i instruktor fitness, pasjonatka zdrowego odżywiania, zakochana w bieganiu i sporcie ogólnie pojmowanym. Wielokrotna medalistka maratonów i ultraska :) Prywatnie mama rocznego urwisa, co zaowocowało zajęciami dla aktywnych mam.

Fizykoterapeuta, masażysta, jogin w Diamentowym SPA, Ustroń

Dawid

Jogin i masażysta, oaza spokoju i harmonii. Człowiek z ogromną pasją, który bezustannie z zapałem podnosi swoje kwalifikacje w tematyce masaży, fizjoterapii i fizykoterapii. Tytuł dyplomowanego masażysty nie zaspokoił jego determinacji w podnoszeniu swoich kwalifikacji.

Ukończył liczne kursy oraz szkolenia w zakresie masaży i ciągle mu mało....;-) Jego specjalnością są m.in. masaże: leczniczy, kamieniami, stemplami ziołowymi, bańkami, świecą, lomi lomi i inne.

Dawid jest z zamiłowania joginem, dzieli się swoją pasją z innymi prowadząc w Diamentowym SPA zajęcia jogi. To bowiem kolejna z jego Wielkich Pasji. Posiada dyplom instruktora w specjalności hatha joga wg autorskiego programu opracowanego przez prof. AWF dr hab. Janusza Szopę.

W wolnych chwilach organizuje seanse saunowe tzw. naparzanie ;-)

Masażystka w Diamentowym SPA, Ustroń

Izabela

Izabela jest pasjonatką masaży. Do swojej pracy podchodzi z ogromnym zapałem i uśmiechem na twarzy. Wykonuje masaże lecznicze i relaksacyjne na najwyższym poziomie. Od pewnego czasu lubuje się w hawajskim masazu lomi lomi. Nic nie sprawia jej bardziej radości niż uśmiech na twarzy zadowolonego klienta. W 2017 roku została nominowana na masażystę roku w plebiscycie opolskim.

Natalia - basen Katowice Medyk

Natalia

​Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku Fizjoterapia. Praca jest dla niej jej największą pasją. Od ukończenia studiów poszukuje nowych wyzwań oraz podnosi swoje kwalifikacje.Swoją energią i pasją zaraża wszystkich ludzi.

Masażystka Saunarium & SPA Vacanza, Siemianowice Śląskie

Agata

Technik masażysta, dla której żaden rodzaj masażu nie ma tajemnic.

Masażysta Saunarium & SPA Vacanza, Siemianowice Śląskie. Pasjonat zdrowego odżywiania.

Marek

Technik masażysta, który w wykonywany zabieg angażuje całego siebie. Uwielbia sport a zdrowe odżywianie stawia na pierwszym miejscu.

Masażysta Saunarium & SPA Vacanza w Siemianowicach Śląskich

Illia

Masażysta. Kocha zwierzęta a w czasie wolnym oddaje się wędkowaniu.

Fizjoterapeuta oraz saunamistrz w Saunarium & SPA Vacanza w Siemianowicach Śląskich

Marta

Fizjoterapeutka i przyszła saunamistrzyni. Pasjonatka tańca i haftowania.

Natalia

Kosmetolog oraz ratownik WOPR. Od 5 lat pracuje w SPA. Ukończyła wiele kursów i szkoleń w zakresie kosmetologii estetycznej i upiększającej. W wolnych chwilach uprawia sport i czyta książki.