Kadra

Agata

Absolwent AWF Katowice na kierunku Artystyczne Formy Aktywności Ruchowej. Ratownik WOPR, instruktor pływania, instruktor aqua aerobiku i fitnessu. Uczestniczka wielu konwencji i kursów z zakresu fitness.

Prowadzi zajęcia z aqua aerobiku oraz aerobik na sali. Gdy raz przyjdziesz na zajęcia do Agaty, to już żaden inny instruktor nie będzie dla Ciebie lepszy – oczywiście jeśli lubisz wycisk. Agata nawet największego leniucha potrafi zachęcić do ćwiczeń. Razem z resztą zespołu prowadzi naukę pływania.

Była zawodniczka sekcji pływackiej AZS Akademia Ekonomiczna Katowice. Ukończyła szkolenia w kierunku dietetyki oraz instruktora siłowni – trener personalny. Interesuje się sportami wodnymi a szczególnie żeglarstwem morskim.

Jola

Fizjoterapeuta, rehabilitant

Ratownik medyczny i WOPR. Absolwentka fizjoterapii, specjalizuje się w rehabilitacji dzieci i odnowie biologicznej. Absolwentka kursu kinesio tapingu, masażu Shantala i masażu dla ciężarnych.

Od najmłodszych lat interesuje się żeglarstwem. Aktywny działacz ZHP, prowadziła harcerską drużynę wodną w Chorzowie. Była zawodniczka pływania, specjalizowała się w stylu motylkowym.

W AQUATA prowadzi zajęcia z aqua aerobiku, aqua mama i aqua baby. Jedna z naszych najbardziej doświadczonych instruktorów.

Madzia

Dietetyk Magda

Absolwent Centrum Kursów i Szkoleń GWSH na kierunku Instruktor Rekreacji Ruchowej – Trener Personalny. W "Aquata" jest trenerem na siłowni.

Prowadzi z zajęcia z treningu obwodowego a także treningi indywidualne, aerobik oraz aqua aerobik. Ukończyła szkolenie w zakresie dietetyki oraz wykonuje zabiegi odchudzające cryo royal.

Interesuje się fitnessem, wycieczkami górskimi, pływaniem. Wytrwała i sumienna, dzięki czemu nasi klienci są wysoko zmotywowani do zrzucenia zbędnych kilogramów. Zawsze dąży do postawionego celu, nigdy nie obniża sobie poprzeczki.

Instruktor pływania, aqua aerobic

Anka

Absolwentka katowickiego AWF na kierunku Wychowanie Fizyczne. Nauczyciel z 6 letnim stażem, ratownik WOPR, płetwonurek, instruktor pływania oraz piłki ręcznej.

W naszym klubie głownie zajmuje się naukami pływania dla dzieci i dorosłych, prowadzi również aqua aerobik i zajęcia gimnastyczne dla najmłodszych. Wymagająca i konsekwentna jak każdy nauczyciel. Interesuje się fotografia a jej pasja są psy i ich szkolenie.

Trener pływania, fizjoterapeuta

Patryk

Absolwent odnowy biologicznej. Jego praktyka w tym zakresie sięga od pracy w gabinetach fizjoterapeutycznych aż do masażu pływaków Mistrzostwach Polski! Trener pływania klasy II, Ratownik WOPR, Płetwonurek.

Od najmłodszych lat związany z pływaniem. Czynny zawodnik zdobywający medale na imprezach krajowych - wie jak odnieść sukces i każdego zachęci do sportu. Aktualnie doskonali się w zakresie zajęć aqua aerobiku. W wolnym czasie wędkuje i ogląda filmy.

Trener pływania, aqua aerobik

Magda

Absolwentka AWF w Katowicach na kierunku WF, wieloletni trener pływania oraz Ratownik WOPR. W naszym klubie prowadzi nauki pływania, aqua aerobik oraz gimnastykę korekcyjną.

Jako ambitna perfekcjonistka nigdy nie odpuszcza swoim kursantom. Treningi u niej nigdy nie są nudne, a już na pewno nie należą do delikatnych.

Prywatnie zakochana w kotach i szybkich sportowych samochodach.

Marysia

Instruktor pływania, Ratownik WOPR

Ratownik WOPR oraz studentka Katowickiego AWF-u. Spokojnie i cierpliwie tłumaczy naszym kursantom wszelkie tajniki pływackie.

Prywatnie gra na gitarze i fortepianie. Pięknie śpiewa, więc jak zabraknie prądu, to nie musimy się martwić o tło muzyczne :) Uprawia kolarstwo oraz narciarstwo zjazdowe.

Instruktor pływania

Mateusz

Ratownik i instruktor pływania. Od dziecka trenuje pływanie a płuca zamienił na skrzela... Absolwent katowickiego AWFu na kierunku Wychowanie Fizyczne, pasjonat sportu.

Instruktor pływania i aqua aerobiku, trener piłki nożnej oraz ratownik

Adam

Instruktor pływania i aqua aerobiku, ratownik wodny, trener piłki nożnej. W nauce pływania wykorzystuje pionierską metodę nauki przez śpiewanie. Regularnie wyjeżdżający z dziećmi i młodzieżą na kolonie oraz obozy sportowe. Miłośnik piłki nożnej, pływania,narciarstwa oraz żużla. Poza sportem student informatyki, grafik komputerowy, operator dronów.

Paweł

instruktor pływania i aqua aerobiku

Ratownik wodny, instruktor pływania i aqua aerobiku. Absolwent katowickiego AWF-u, nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej. Żadna dyscyplina sportu nie kryje przed nim tajemnic. W czasie wolnym, rządzi na scenie – muzyka to jego druga miłość, z resztą widać to na załączonym obrazku ...

Fizykoterapeuta, masażysta, instruktor pływania

Grzegorz

Ratownik wodny, fizjoterapeuta. Były pływak oraz piłkarz. Poza pływaniem oraz sportami wodnymi (w szczególności wakeboard) do głównych jego pasji zaliczają się gry zespołowe a także sporty rakietowe, m.in. squash.

Masażystka Saunarium & SPA Vacanza, Siemianowice Śląskie

Agata

Technik masażysta, dla której żaden rodzaj masażu nie ma tajemnic.

Masażysta Saunarium & SPA, entuzjastka sportu i zdrowego odżywiania

Lena

Masażystka studiująca na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku fizjoterapii. Entuzjastka sportu, rehabilitacji i zdrowego odżywania.