Kadra

Agata

Instruktor fitness, aqua aerobiku oraz pływania

Absolwent AWF Katowice na kierunku Artystyczne Formy Aktywności Ruchowej. Ratownik WOPR, instruktor pływania, instruktor aqua aerobiku i fitnessu. Uczestniczka wielu konwencji i kursów z zakresu fitness.

Prowadzi zajęcia z aqua aerobiku oraz aerobik na sali. Gdy raz przyjdziesz na zajęcia do Agaty, to już żaden inny instruktor nie będzie dla Ciebie lepszy – oczywiście jeśli lubisz wycisk. Agata nawet największego leniucha potrafi zachęcić do ćwiczeń. Razem z resztą zespołu prowadzi naukę pływania.

Była zawodniczka sekcji pływackiej AZS Akademia Ekonomiczna Katowice. Ukończyła szkolenia w kierunku dietetyki oraz instruktora siłowni – trener personalny. Interesuje się sportami wodnymi a szczególnie żeglarstwem morskim.

Jola

Fizjoterapeuta, rehabilitant

Ratownik medyczny i WOPR. Absolwentka fizjoterapii, specjalizuje się w rehabilitacji dzieci i odnowie biologicznej. Absolwentka kursu kinesio tapingu, masażu Shantala i masażu dla ciężarnych.

Od najmłodszych lat interesuje się żeglarstwem. Aktywny działacz ZHP, prowadziła harcerską drużynę wodną w Chorzowie. Była zawodniczka pływania, specjalizowała się w stylu motylkowym.

W AQUATA prowadzi zajęcia z aqua aerobiku, aqua mama i aqua baby. Jedna z naszych najbardziej doświadczonych instruktorów.

Instruktor pływania, aqua aerobic

Anka

Absolwentka katowickiego AWF na kierunku Wychowanie Fizyczne. Nauczyciel z 6 letnim stażem, ratownik WOPR, płetwonurek, instruktor pływania oraz piłki ręcznej.

W naszym klubie głownie zajmuje się naukami pływania dla dzieci i dorosłych, prowadzi również aqua aerobik i zajęcia gimnastyczne dla najmłodszych. Wymagająca i konsekwentna jak każdy nauczyciel. Interesuje się fotografia a jej pasja są psy i ich szkolenie.

Trener pływania, fizjoterapeuta

Patryk

Absolwent odnowy biologicznej. Jego praktyka w tym zakresie sięga od pracy w gabinetach fizjoterapeutycznych aż do masażu pływaków Mistrzostwach Polski! Trener pływania klasy II, Ratownik WOPR, Płetwonurek.

Od najmłodszych lat związany z pływaniem. Czynny zawodnik zdobywający medale na imprezach krajowych - wie jak odnieść sukces i każdego zachęci do sportu. Aktualnie doskonali się w zakresie zajęć aqua aerobiku. W wolnym czasie wędkuje i ogląda filmy.

Marysia

Instruktor pływania, Ratownik WOPR

Ratownik WOPR oraz studentka Katowickiego AWF-u. Spokojnie i cierpliwie tłumaczy naszym kursantom wszelkie tajniki pływackie.

Prywatnie gra na gitarze i fortepianie. Pięknie śpiewa, więc jak zabraknie prądu, to nie musimy się martwić o tło muzyczne :) Uprawia kolarstwo oraz narciarstwo zjazdowe.

Paweł

instruktor pływania i aqua aerobiku

Ratownik wodny, instruktor pływania i aqua aerobiku. Absolwent katowickiego AWF-u, nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej. Żadna dyscyplina sportu nie kryje przed nim tajemnic.

W czasie wolnym, rządzi na scenie – muzyka to jego druga miłość, z resztą widać to na załączonym obrazku ...

Fizykoterapeuta, masażysta, instruktor pływania

Grzegorz

Ratownik wodny, fizjoterapeuta. Były pływak oraz piłkarz. Poza pływaniem oraz sportami wodnymi (w szczególności wakeboard) do głównych jego pasji zaliczają się gry zespołowe a także sporty rakietowe, m.in. squash.

Masażystka Saunarium & SPA

Agata

Technik masażysta, dla której żaden rodzaj masażu nie ma tajemnic.

Masażysta, odnowa biologiczna

Małgosia

Masażysta z wieloletnim doświadczeniem. Perfekcja w każdym calu – jak wykonuje masaż to wkłada w niego całe serce, jak wykonuje rytuał to… - musicie to po prostu zobaczyć, nie da się tego opisać słowami.

Instruktor aquaaerobiku

Agnieszka

Pasjonatka sportu w każdym wydaniu. Od najmłodszym lat związana z różnymi dyscyplinami. Od tańca, poprzez siatkówkę i kolarstwo, jednak dopiero basen skradł całkowicie jej serce. Przez znajomych nazywana „Torpeda”, a dlaczego? Na treningu nie odpuszcza nikomu.

Zawsze uśmiechnięta i wesoła. Swoim optymizmem zaraża wszystkich w około. Cechuje ją cierpliwość i konsekwencja. Ratowniczka wodna, która uwielbia pracę z dziećmi.

Instruktor aquaaerobiku oraz pływania

Mary

Sport wyczynowy uprawiała od 4 roku życia. Przez 10 lat ćwiczyła gimnastykę artystyczną, gdzie odnosiła wiele sukcesów. Następnie przez 4 lata trenowała wytrwale lekkoatletykę.

Ratownik WOPR, który konsekwentnie dąży do celu. Bardzo sympatyczna i wiecznie uśmiechnięta. Prowadzi zajęcia aqua aerobiku w sposób dynamiczny. Uwielbia kontakt z ludźmi, szczególnie z dziećmi, dlatego lekcje pływania to sama przyjemność.

Instruktor nauka pływania

Julian

Były pływak i zawodnik w Klubie UKS Nawa Skierniewice. Wielokrotny medalista w Mistrzostwach Polski Juniorów. Aktualnie student katowickiego AWF-u oraz ratownik wodny i instruktor pływania.

Prowadzi naukę pływania grupową i indywidualną dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dla niego nie istnieją przeszkody, każdego nauczy pływać.

Dawid

Nauka pływania instruktor

Ambitny, cierpliwy i gotowy do działania. Ratownik WOPR, którego pasją jest ciągłe samodoskonalenie własnych umiejętności. Uważa, że wszystko można osiągnąć dzięki systematycznej, ciężkiej pracy. Takimi zasadami kieruje się podczas nauki pływania oraz w życiu codziennym.

Dawid jest aktywny fizycznie od najmłodszych lat swojego dzieciństwa, aktualny student w AWF Katowice. Jego hobby nie kończy się na pływaniu, uprawia sporty zimowe takie jak jeżdżenie na nartach. Jego ulubioną formą ćwiczeń są elementy kalisteniki z dodatkiem akrobatyki. Jego pasją są podróże oraz muzyka.

Instruktor pływania, basen, sauna

Marcin

Ratownik WOPR, instruktor pływania i wychowawca kolonijny. Humanista, obecnie student prawa. Pływa od pierwszej klasy szkoły podstawowej.

Zdecydowanie ma świadomość, że na początku ćwiczenia są żmudne, ale niestety nie ma innej możliwości na przebrnięcie przez naukę pływania. Jeżeli chcesz w międzyczasie zamienić parę słów po Hiszpańsku – nie krępuj się; Hiszpański i kultura hiszpańska są jedną z jego zainteresowań.

Basen, jacuzzi, instruktor pływania

Daniel

Ratownik wodny,sternik motorowodny, technik masażysta, instruktor pływania, prowadzący zajęcia aqua aerobiku. Przyszły fizjoterapeuta i trener personalny. Prowadzący aktywny tryb życia - w wolnym czasie ćwiczy na siłowni i na basenie.

Nie boi się podejmowania nowych wyzwań sportowych. Były pływak z sekcji sportowej, największe osiągniecie to 3 miejsce w stylu klasycznym w Mistrzostwach Śląska.

Masażysta, odnowa biologiczna

Iza

Masażystka - technik masażysta z wieloma certyfikatami . Absolwentka Studium Medycznego na kierunku technik masażysta z elementami fizjoterapii. Dodatkowo posiada liczne kursy masażu.

Pasjonatka technik manualny, jej ręce rozmasują każde napięcie. Do klientów podchodzi indywidualnie wkładając we wszystkie zabiegi całe swoje serce.