Imprezy

Aktywne urodziny

Aktywne urodziny na basenie z zabawami na sportowo

Istnieje możliwość wynajęcia basenu z opieką ratownika WOPR dla zorganizowania oryginalnych urodzin dla Państwa dzieci.

W każdą sobotę lub niedzielę pomiędzy 14-18 oferujemy basen, jacuzzi oraz saunę w Hotelu. Dzieci spędzą na basenie niezapomniane chwile, a Państwo sprawią im prawdziwą niespodziankę.

Na basenie można zorganizować wiele gier i konkursów, w czasie których dzieci będą miały okazję pobawić się w wodzie, popływać, poskakać, a także ponurkować. Oczywiście można we własnym zakresie przygotować symboliczny poczęstunek dla gości.

Cena 500 zł za 2 godziny (max 15 dzieci)

Zapraszamy do rezerwacji terminów!

Istnieje możliwość organizacji poczęstunku.

Impreza urodzinowa dla dzieci na basenie

We dwoje

Aktywne urodziny na basenie z zabawami na sportowo

Blask świec odbijający się w tafli wody, w basenie przeznaczonym tylko dla Was. Nastrojowa muzyka. Gorąca sauna z olejkami zapachowymi. Jacuzzi z lampką wina. Wszystko żebyście poczuli się wyjątkowo.

Chcesz czegoś więcej ?

Na specjalne życzenie możemy podać kolację, wino / szampana (wszystko przygotowane przez kucharzy Hotelu Silesian***) oraz wykonać relaksacyjny masaż dla dwojga. Jeśli masz inne życzenia, chętnie je spełnimy – powiedz tylko co możemy jeszcze zrobić.

Wszystko oczywiście pod czujnym acz dyskretnym okiem ratownika WOPR. Wasze bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Jeśli zastanawiasz się nad strojem, to jest on dowolny. Pamiętaj tylko o obuwiu zmiennym. Oczywiście strój kąpielowy podkręci atmosferę wieczoru i na pewno będzie zaskoczeniem dla Partnera.

Cena: 500 zł za dwie godziny spędzone w strefie wellness (kolacja, napoje i masaż dodatkowo płatne).

Nie czekaj, spraw niezapomniany prezent sobie i Partnerowi…

Wieczór panieński / kawalerski

Już za chwilę będzie TEN najważniejszy dzień w Waszym życiu. Przygotowujecie się do niego od tygodni, miesięcy a może nawet od lat… Zasłużyliście na chwile zabawy z Waszymi przyjaciółmi. Specjalnie dla Was mamy ofertę organizacji wieczorów kawalerskich dla Panów oraz wieczorów panieńskich dla Pań.

Oczywiście wiemy, że na wieczorach się imprezuje – dlatego też, polecamy usługę transferu Ciebie i Twoich przyjaciół na miejsce imprezy naszym busem (8 osobowy). Koszt transportu ustalany indywidualnie, w zależności od trasy przejazdu.

Do Waszej dyspozycji oddajemy podświetlany basen, saunę i jacuzzi.

Jesteśmy też wstanie przygotować dla was catering oraz napoje alkoholowe z restauracji Hotelu Silesian*** (dodatkowo płatne).

Zgodnie z obowiązującą już od dawna tradycją, jesteśmy w stanie zorganizować dla Was pokaz tańca erotycznego, hostessy lub hostów (dodatkowo płatne).

Wszystko odbywać się będzie w obecności ratownika WOPR, aby zapewnić Wam najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Koszt: pierwsze 2 godziny 500zł, z możliwością wynajęcia na kolejne godziny za 150zł / 1h.