O nas

Instruktor fitness, pływania i aqua aerobik

Agata

Absolwent AWF Katowice na kierunku Artystyczne Formy Aktywności Ruchowej. Ratownik WOPR, instruktor pływania, instruktor aqua aerobiku i fitnessu. Uczestniczka wielu konwencji i kursów z zakresu fitness.

Prowadzi zajęcia z aqua aerobiku oraz aerobik na sali. Gdy raz przyjdziesz na zajęcia do Agaty, to już żaden inny instruktor nie będzie dla Ciebie lepszy – oczywiście jeśli lubisz wycisk. Agata nawet największego leniucha potrafi zachęcić do ćwiczeń. Razem z resztą zespołu prowadzi naukę pływania.

Była zawodniczka sekcji pływackiej AZS Akademia Ekonomiczna Katowice. Ukończyła szkolenia w kierunku dietetyki oraz instruktora siłowni – trener personalny. Interesuje się sportami wodnymi a szczególnie żeglarstwem morskim.

Fizjoterapeuta, rehabilitant, instruktor nauki pływania,

Jola

Ratownik medyczny i WOPR. Absolwentka fizjoterapii, specjalizuje się w rehabilitacji dzieci i odnowie biologicznej. Absolwentka kursu kinesio tapingu, masażu Shantala i masażu dla ciężarnych.

Od najmłodszych lat interesuje się żeglarstwem. Aktywny działacz ZHP, prowadziła harcerską drużynę wodną w Chorzowie. Była zawodniczka pływania, specjalizowała się w stylu motylkowym.


W AQUATA prowadzi zajęcia z aqua aerobiku, aqua mama i aqua baby. Jedna z naszych najbardziej doświadczonych instruktorów.

instruktor aquaaerobik i pływania

Agnieszka


Pasjonatka sportu w każdym wydaniu. Od najmłodszym lat związana z różnymi dyscyplinami. Od tańca, poprzez siatkówkę i kolarstwo, jednak dopiero basen skradł całkowicie jej serce. Przez znajomych nazywana „Torpeda”, a dlaczego? Na treningu nie odpuszcza nikomu.


Zawsze uśmiechnięta i wesoła. Swoim optymizmem zaraża wszystkich w około. Cechuje ją cierpliwość i konsekwencja. Rehabilitant i ratowniczka wodna, która uwielbia pracę z dziećmi.

Instruktor pływania i aqua aerobik

Mary

Sport wyczynowy uprawiała od 4 roku życia. Przez 10 lat ćwiczyła gimnastykę artystyczną, gdzie odnosiła wiele sukcesów. Następnie przez 4 lata trenowała wytrwale lekkoatletykę.

Ratownik WOPR, który konsekwentnie dąży do celu. Bardzo sympatyczna i wiecznie uśmiechnięta. Prowadzi zajęcia aqua aerobiku w sposób dynamiczny. Uwielbia kontakt z ludźmi, szczególnie z dziećmi, dlatego lekcje pływania to sama przyjemność.

Ratownik WOPR, instruktor pływania, uczy pływać dzieci i dorosłych

Wojtek

Od najmłodszych lat związany ze sportem. Czynny zawodnik klubu piłki nożnej – wie jak odnieść sukces i każdego zachęci do sportu. Ratownik WOPR. 

Obecnie doskonali się w zakresie zajęć aqua aerobiku. Aktualnie student Politechniki Śląskiej.

Instruktor pływania, rehabilitacja

Julia

Ratownik wodny, student Wychowania Fizycznego na AWF Katowice. Była zawodniczka pływania, instruktor pływania. Poza pływaniem oraz sportami wodnymi do głównych jej pasji zaliczają starty w zawododach wytrzymałościowcych typu Armagedon, gdzie odnosi liczne sukcesy. Na swoim koncie ma ukończonych wiele maratonów. Uwielbia pracę z małymi dziećmi i doskonalenie umiejetności pływania.

Praca

Aktualne oferty pracy:

 1. Instruktor pływania

  Wymagania: Umiejętności prowadzenia nauki pływania dla różnych grup wiekowych, poparte doświadczeniem. Dobry kontakt z dziećmi. Aktualne uprawnienia ratownika WOPR + KPP

 2. Instruktor aqua aerobiku

  Wymagania: Umiejętności prowadzenia urozmaiconych zajęć w wodzie dla różnych grup wiekowych, poparte doświadczeniem. Aktualne uprawnienia ratownika WOPR + KPP

 3. Masażysta

  Wymagania: Znajomość technik masażu: klasyczny, relaksacyjny,bańki chińskie, drenaż limfatyczny, sportowy, poparte doświadczeniem.

 4. Ratownik WOPR

  Wymagania: Aktualne uprawnienia ratownika WOPR + KPP

Oferujemy:

Pracę w młodym, zgranym zespole, elastyczny czas pracy, możliwości rozwoju i doszkalania, możliwość korzystania z naszych obiektów.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres emailowy: agata@aqua.katowice.pl